ГОРЕЩО
Прокуратурата на нож със съдията, отказал да гледа мярката на Васко от "Калашниците" - протестира скандалното му решение
ГОРЕЩА ТЕМА! Един от най-приближените до Радев депутати разкри подробности как се стигна до договорката с търговските вериги
ИДВА ЛИ КРАЯТ НА КРИЗАТА? Финансистът Дацов: Кабинетът има ясен мандат за балансиране на бюджета
НИЩО НОВО! Слънцето пробива сутрешните мъгли, за да дойдат облаците със следобеден дъжд и гръмотевици (КАРТИ)
ИНТРИГА В ДСБ: Радан Кънев си знае своето - отказа подадената ръка от ген. Атанасов
СВЕТЪТ ДНЕС
Иракският премиер Хайдар ал Абади скочи на кюрдския референдум за независимост
9095
на 17.09.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иракският премиер Хайдар ал Абади скочи на кюрдския референдум за независимостИракският премиер Хайдар ал Абади заяви, че провеждането на кюрдски референдум за независимост от Ирак е като „игра с огъня“, предава Ройтерс, цитирани от Фокус.
препоръчано
Изказването му идва, след като парламентът на автономната кюрдска област в Северен Ирак одобри провеждането на референдум за независимост.
Според премиерът на Ирак, вотът заплашва да премахне постиженията, които кюрдите са достигнали при режима на самоуправление, който имат.
свързани новини
Президентът на Северна Македония идва в София за среща с Илияна Йотова
3868
преди 29 минути
Първи реакции след най-силното земетресение от 150 години насам в Хавана
15393
преди 2 часа
Тръмп номинира бившия си личен адвокат за генерален прокурор
5764
преди 2 часа


