ГОРЕЩО
АСТРОЛОГ С ПРОГНОЗА: Изборите са от ясни по-ясни. Звездите показват достоен съперник на Йотова, но не и победител
Карлос Контрера: Вместо да храчат гневно и злобно, ППДБ да се замислят защо управляваните от тях София и Варна не спечелиха домакинството на "Евровизия"
Унгария изгражда дънна преграда в Дунав, за да поддържа работата на АЕЦ „Пакш“
Политологът Любомир Стефанов отписа Борисов за президент: Неуважително е и ГЕРБ, и ППДБ да крият кандидатите си до последно
Наказаната от Кьовеши европрокурорка на Пепи Еврото поиска да се върне като съдия в София
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Доставките на ирански природен газ за Турция ще бъдат възстановени до три дни, след като през нощта срещу вторник имаше експлозия по магистралния тръбопровод Иран –Турция, съобщава Press TV, цитирана от "Фокус". По-рано се съобщаваше, че в резултат на саботаж срещу по магистралния тръбопровод Иран –Турция е възникнал пожар.
препоръчано
„Готови сме да сътрудничим с турски специалисти по решаването на този проблем“, заяви директорът на иранския Осми участък по транспортирането на газ Ядол Байборди.
свързани новини
ЕС ще може да внася газ и нефт от Иран
5727
на 14.07.2015
Управляващата партия в Турция отбелязва 25 г. от основаването си
5383
преди 8 часа
Пожарът на Халкидики: Успокоява се ситуацията в района на Сивири
8412
преди 16 часа
Комари разнасят зараза в Гърция
15840
на 13.08.2026


