ГОРЕЩО
Екс председателят на ЦИК Александър Андреев с ЕКСПРЕСЕН КОМЕНТАР пред ПИК: Контролираният вот не може да се реши с видеонаблюдение, а с участието на наблюдатели
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Доналд Тръмп!
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Иран: Нападението в Лондон е „зов за пробуждане“ за изкореняване на тероризма
10678
на 04.06.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Правителството на Иран съобщи, че нападението в Лондон е „зов за пробуждане“ и призова западните държави да се обърнат към идеологическите и финансовите източници на тероризма, съобщава Ройтерс.
препоръчано
„Повтарящите се слепи терористични атаки по света са зов за пробуждане за световната общност“, заяви прес-секретарят на иранското МВнР Бахрам Касеми. „За да се изкорени тероризмът, западните страни трябва да се справят с коренните му причини, както и с основните му финансови и идеологически източници, които са ясни за всички“, добави той.
свързани новини
ИЗВЪНРЕДНО! Заловени са извършителите на снощните атентати в Лондон
24827
на 04.06.2017


