ГОРЕЩО
НЯКОЛКО ВЪПРОСА към Благо Коцев и ДС наследничката Стела Николова
Голямата измислица на "Маркет линкс"
САМО В ПИК! Георги Марков с РЕВОЛЮЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Парламентът да избира президента на България
Как Демерджиев превзе пловдивския "Квартал на богатите"
ЖЪЛТОПАВЕТНА МАНИПУЛАЦИЯ! "Маркет линкс" пуска елементарна стъкмистика в полза на Иво Прокопиев и компания
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Властите в Иран обявиха, че новите санкции на САЩ върху петролната индустрия на страната, показват неискреността на твърденията на американския президент Доналд Тръмп, за започване на нови преговори с Техеран, предаде „Франс Прес”, цитирана от „Фокус”
препоръчано
„Само една седмица беше необходима, за да се докаже, че твърдението на президента на САЩ, че е готов да преговаря с Иран, е куха фраза“, заяви говорителят на иранското външно министерство Абас Мусави.
Изявлението на иранския дипломат последва решение на финансовото министерство на САЩ, да въведе нови санкции срещу най-голямата петролна компания на Иран PGPIC, допълва агенцията.
свързани новини
САЩ готови на преговори с Иран без предварителни условия
11054
на 02.06.2019


