ГОРЕЩО
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
Любослав Пенев се прибра в България
Диана Дамянова пита: Ще каже ли Радев нещо на тема Боташ, че иначе малко неудобно се получава...
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Най-добре е Гренландия да се управлява от Щатите (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руската журналистка Юлия Юзик, арестувана преди дни в Иран, не е била израелска шпионка, написа газета.ру.
Според официалния представител на правителството на Ислямската република Али Рабия жената е била задържана заради проблеми с визата. "Делото на госпожа Юзик е свързано с невалиден документ за влизане на територията на нашата страна, а не с шпионаж в ползва на чужда държава. Разследването на случая продължава," е заявил той.
Първоначалната информация за причината за ареста на Юзик е била обвинение в шпионаж в полза на Израел.
Руското външното министерство по-рано е заявило, че води преговори с дипломатическата централа на Техеран за освобождаването на жената.
препоръчано
свързани новини
Арестуваха руска журналистка в Иран, обявиха я за шпионаж в полза на Израел
9829
на 04.10.2019
Дългочакано: Отварят за движение "Рудозем - Ксанти"
13107
преди 10 часа
Синът на последния ирански шах се зарече да...
18130
на 19.01.2026
Иран обмисля постепенно възстановяване на достъпа до интернет
8514
на 18.01.2026
Армията завзе големи нефтени и газови находища в източна Сирия
11840
на 18.01.2026


