ГОРЕЩО
Кабинетът "Радев" взе две изключително важни решения в подкрепа на българското земеделие
РУХНА МИТЪТ ЗА КАНДИМЕНА! ТикТок героят обнови семейния автопарк с две коли - за него и съпругата му
Александър Йорданов с ГНЕВНА КРИТИКА: Кметът на София прецака столичани - отне им възможността да припечелят покрай "Евровизия"
Кой пусна ПУП-а на Баба Алино? Благомир Коцев ДЪЛЖИ ОТГОВОРИ на ето тези въпроси. Прокуратурата защо спи?!
КЪРВАВАТА БАНЯ В СЪЕДИНЕНИЕ: Убитият бил закоравял крадец, тялото му открито в четири чувала
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иран подкрепя стъпките на другите големи износители на петрол за стабилизиране на пазара и повишаване на цените на суровината. Това заяви петролният министър на ислямската република Бижан Занганех след срещата му с представители на Ирак, Венецуела и Катар.
препоръчано
Онзи ден Саудитска Арабия и Русия се споразумяха да замразят производството на суров петро заради ниските цени на международните пазари. „Очакваме започването на съвместни действия между страните във и извън ОПЕК и подкрепяме мерките за стабилизиране на пазара и повишение на цените”, заяви Занганех, цитиран от иранската държавна агенция Шана.
Иран отказва да намали добивите на петрол
7139
на 17.02.2016


