ГОРЕЩО
Американското посолството: Добре дошла на борда, България
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! СДВР с позиция след скандална манипулация на общински съветник от "Да, България"
Желязков: Присъединяването на България към Борда за мир се оценява подобаващо от САЩ и от международната общност
Ето кога Радев напуска президентството
ГОРЕЩО В ПИК! Знаковото участие на България на Съвета за мир - след призива на Делян Пеевски
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иран представи нов изтребител Kowsar, разработен на територията на ислямската република, съобщава ТАСС, като се позовава на информация от информационната агенция Tasnim.
препоръчано
Представянето на самолета, свързано с отбелязването на Деня на военната промишленост в Иран (22 август), се проведе в присъствието на президента на страната Хасан Роухани.
По информация на Tasnim изтребителят се отнася към четвъртото поколение реактивни военни самолети и е оборудван с компютърна система за балистични изчисления и многофункционален радар. Съобщава се още, че това е първият самолет, който е разработен и произведен изцяло на територията на Иран.
свързани новини
ЗАРАДИ САНКЦИИТЕ! Френски петролногазов гигант напусна Иран
6054
на 20.08.2018
Външният министър на Иран скочи на САЩ: Пристрастени са към санкциите
9439
на 20.08.2018
Иран представя нов изтребител следващата седмица
12308
на 19.08.2018


