ГОРЕЩО
След убийството в Пловдив: Радев обсъди с институциите промени за превенция на детската престъпност
Калфин: Не е изненадващо, че дрон падна в България - докато има война до нас, ще бъде така
НОВА ИДИОТИЯ В ПЛОВДИВ! Мъж стреля с арбалет по минувачи от тераса
ГОРЕЩ АНАЛИЗ: В случая от Пловдив има фашистка идеология. Злодеянието на тези младежи е абсолютно банално и това е най-жестокото
И ПОЧВАМ ДА БЕГАМ, БАТЕ! Изловиха Кендимен в крачка. Ето къде цъфна доскорошният главсек на МВР (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Над два тона опиум са задържани за ден в иранската провинция Систан и Белуджистан, съобщи говорителят на полицията Хюсеин Рахими, пише “Российския газета“, цитиран от Фокус.
препоръчано
В градовете Нимроз и Захедан правоохранителните органи са разкрили мрежа от търговци на наркотици и са задържали осем контрабандисти. Също така са били конфискувани три автомобила и над 1,2 тона опиум. В град Ираншехр в същия ден са иззети 864 кг. опиум.
През Иран преминават два ключови маршрута за доставка на наркотици – от Афганистан в Европа, а също така от страните от Персийския залив за Стария континент.
свързани новини
Откриха 5 кг опиум в статуя на конска глава на Капитан Андреево (снимки)
13535
на 22.01.2015
Съдът остави в ареста иранеца, хванат с опиум
9287
на 23.01.2015
14 нелегални миньори загинаха в изоставена мина
2417
преди 17 минути
169 станаха загиналите при силното земетресение в Колумбия
1540
преди 27 минути
Румъния унищожи два дрона край газовия си проект в Черно море
3527
преди 37 минути


