ГОРЕЩО
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
Журналист с призив към ГЕРБ, ПП, ДБ и "Синя България": Последвайте позицията на ДПС за Комисията за досиетата! Времето е разделно
ГЪРМИ ГОЛЯМ СКАНДАЛ! Заместник на Терзиев прави нагласена обществена поръчка - купуваме на безбожни цени убити от каране автобуси от Виена
Бащата на Трифонова от „Хелс Китчън“ в ПИК и "Ретро": Дъщеря ми и Събков да си сърбат попарата!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Иранският президент Хасан Рохани се срещна в Куба с президента Раул Кастро и неговия брат - „бащата на кубинската революция“ Фидел Кастро. Кубинските медии разпространиха множество снимки от срещата, която се проведе в дружеска атмосфера, както бе съобщено в официално комюнике по кубинската телевизия.
препоръчано
Хасан Рохани обсъди с Раул Кастро международните предизвикателства. Министрите на здравеопазването на двете страни подписаха споразумение за взаимно сътрудничество. Рохани е на първа визита в Куба. Сред основните цели на това посещение е укрепването на двустранните икономически връзки. След края му, Рохани ще отлети за Ню Йорк за участие в Общото събрание на ООН.
свързани новини
Съюзниците на Хасан Рохани печелят всичките 30 места в Техеран
8488
на 28.02.2016
Хасан Рохани започва посещение в Италия
3972
на 25.01.2016
Хасан Рохани: Иран ще увеличава износа на газ
8969
на 23.11.2015
Хасан Рохани: Иран постигна главните си цели с ядреното споразумение
8467
на 02.08.2015


