ГОРЕЩО
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (ВИДЕО)
Vivacom отключва всички ТВ канали и дава пълен достъп до EON през най-празничния период за годината
Fibank представи традиционния си благотворителен календар в подкрепа на художествената гимнастика
ЧАС ПИК
Ирен Кривошиева избухна след постановката "Хага": Политиката е мръсна работа и няма място в театъра
87835
на 21.09.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ирен Кривошиева не издържа до края постановката, с която Народният театър "Иван Вазов" откри новия си сезон.
препоръчано
Премиерата на "Хага" с автор Саша Денисова и режисьор Галин Стоев бе снощи.
"Напуснах постановката "Хага" в Народния театър. "Политиката е мръсна работа" и няма място в театъра. Не съм русофоб, нито русофил но като актриса зная едно:
Не бива да се подиграваме с класици като Пушкин и Чехов с неговата "Вишнева градина".
Актьорът дори да мрази на сцената го прави с любов, а театърът възпитава добродетели.
Душата ме заболя, когато гледах как се употребява изкуството за политически цели", възмути се Кривошиева.


