ГОРЕЩО
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
Четвърта голяма победа за Никола Цолов през този сезон?
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Великобритания и Ирландия се подготвят за появата на „Офелия“ – най-големият ураган, регистриран някога е далеч на изток в Атлантическия океан. Бурята премина в близост до Азорските острови вчера, като беше класирана в трета категория. Това означава, че скоростта на вятъра е поне 178 километра в час.
препоръчано
„Офелия“ е 15-та буря от тазгодишния сезон на ураганите в Атлантическия океан, който трябва да продължи до края на ноември.
Три големи урагана – „Харви“, „Ирма“ и „Мария“ – причиниха катастрофални щети в Карибите и в Мексиканския залив. Според метеоролозите, „Офелия“ е най-мощният ураган, регистриран досега на изток в Атлантическия океан.
свързани новини
Тревога! Ураганът "Офелия" се засили до трета степен
26939
на 15.10.2017
Стихия! Тропическата буря „Офелия“ прерасна в ураган
10575
на 12.10.2017
Стихия! Тропическата буря „Офелия“ се формира в Атлантическия океан
11648
на 10.10.2017


