BG EN

Искан от Стойчо Младенов нападател се оказа скъп за ЦСКА

Футбол

Искан от Стойчо Младенов нападател се оказа скъп за ЦСКА

2972
на 02.06.2014
Искан от Стойчо Младенов нападател се оказа скъп за ЦСКА
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Трансферна цел номер 1 на ЦСКА Михай Дина няма да подпише с клуба. Румънецът е поискал заплата от 15 000 евро на месец, което на този етап е непосилно за "червените". Дина е свободен агент, след като договорът му с АЕК (Ларнака) изтече.

препоръчано

Стойчо се е срещнал с нападателя, но за съжаление е останал разочарован. Екзекутора държи на всяка цена тимът му да се сдобие с двама централни нападатели. Налаган ще бъде младият Тони Силва. Надежди се възлагат и на Антон Карачанаков. Алтернативи за фланговете са опитните Неманя Милисавлевич и Иван Стоянов.

Венци Христов все още е актуален пред "червените". Не е изключено до старта на подготовката на 9 юни ЦСКА и Берое да постигнат договорка. Както е известно, заралии не искат Христов след завръщането му от Металург (Донецк). От "Армията" не могат да платят на този етап 400 000 лева. Все пак Александър Томов за последно обеща, че има определена сума за двама нови играчи и нищо чудно Христов да облече червената фланелка.

"Меридиан Мач"

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК