BG EN

Искат 18 години затвор за арестуваните българи в Одрин

Балкани

Искат 18 години затвор за арестуваните българи в Одрин

22105
на 23.01.2018
Искат 18 години затвор за арестуваните българи в Одрин
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Одрински прокурор поиска присъда от 18 години затвор за тримата български граждани, обвинени, че са опитали да изведат нелегално от Турция лица, заподозрени за участие в осуетения опит за преврат през 2016 г.

препоръчано

В обвинителния акт се твърди, че тримата са извършвали нелегален трафик на гюленисти през турско-българската граница. Добавя се, че те са български изселници, които за услугата получили общо 9300 евро. Парите са били открити в колата им.

Тримата бяха задържани при операция на турските гранични власти в района на Капъкуле през ноември м.г. В колата им пътували шестима предполагаеми гюленисти, срещу които имало забрана за напускане на Турция.

Както прекарваните гюленисти, така и предполагаемите каналджии са поставени под арест.

Предвижда се процесът срещу тримата български граждани да започне в следващите дни.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 89
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК