ГОРЕЩО
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Гюров на път да взриви държавата! Ето какви последици може да има от решението му да извади 1,4 млрд. евро от ББР
ИЗНЕНАДА В ГЕРБ! Георги Георгиев се отказа от депутатското място
ШЕПОТ ОТ ОТВЪДНОТО: Ивайло Калушев възкръсна в списъците за гласуване
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Прокуратурата ще иска постоянна мярка "задържане под стража" за 29-годишната Цвета Таскова, която е обвинена в причиняване на пътно-транспортно поризшествие с повече от двама пострадали.
препоръчано
В петък автобус се преобърна в канавка на магистрала "Тракия", след като беше ударен странично от лекия автомобил, управляван от Цвета Таскова.
В събота жената беше задържана за 72 часа. В нелепия инцидент загинаха 6 души, а над 20 бяха настанени в болница.


