BG EN

Искат постоянен арест за сина на убития бизнесмен от Виноградец

Крими

Искат постоянен арест за сина на убития бизнесмен от Виноградец

9807
на 18.09.2017
Искат постоянен арест за сина на убития бизнесмен от Виноградец
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Окръжната прокуратура в Пазарджик внесе искане в съда за определяне на мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо 21-годишния Димитър Тонкев, съобщиха от Апелативната прокуратура в Пловдив. Младежът е привлечен като обвиняем за това, че от юни 2017 г. до 15 септември 2017 г., в село Виноградец, област Пазарджик, е държал с цел разпространение и разпространявал на три лица високорискови наркотични вещества – амфетамин и марихуана.

препоръчано

Разследването е започнало на 26 август 2017 г., като преди това са били извършени оперативни действия от органите на МВР. Продължават активните процесуално-следствени действия по случая, съобщава "Марица".

21-годишният младеж бе арестуван заедно с още четирима души.

Баща му Наско Тонкев бе застрелян на детски рожден ден. В неговия ресторант било празненството на 6-годишният Юри. Детето е племенник на бившият шеф на ОбС Септември Лазар Влайков. Според запознати той извадил законния си пистолет, за да се похвали, оръжието минавало от ръка в ръка. Момченцето го взело, произвело неволен изстрел и улучило фатално Тонкев. Според свидетели обаче детето е било в градината.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК