ГОРЕЩО
Ало, жълтпаветниците, май се оказахте в грешка за мигрантите в Сеута? Някой фактчекър няма ли да се самосезира?!
РАЗБИ ИМ ОПОРКИТЕ! Делян Добрев с КАТЕГОРИЧНА ПОЗИЦИЯ: Сделката за блока "Хан Тервел" е добра за България, Радев не е дал никакви проценти
Извадиха от нафталина още едно име за кандидат-президент на демократичната общност, но май вече е късно
САМО В ПИК! Проф. Бранимир Ботев с ТОП АНАЛИЗ на мигрантската криза в Испания - заподозря добре организиран сценарий за дестабилизиране на Европа
НА БАЛОТАЖА: ДПС ще реши избора за президент
ЧАС ПИК
Ислямисти поеха отговорност за нападението срещу миротворците на ООН в Мали
3980
на 13.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Радикалната ислямистка групировка „Ансар Дин“ пое отговорност за нападението срещу лагера на мисията на ООН в град Кидал, в северната част на Мали, предаде AFP, цитирана от "Фокус".
Неизвестни нападнаха лагера на мисията на ООН за стабилизиране в Мали в град Кидал в петък. Бойците устроили засада на малийските военни. По последни данни, 6-има миротворци са били убити в лагера.
Групировката „Ансар Дин“ и преди е нападала базата. През ноември миналата година, трима души бяха убити, а други 14 – ранени при обстрел.
препоръчано


