ГОРЕЩО
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Изцепките на Костадин и Петър Петров минаха всякакви граници! Хамид Хамид гневно: Това е недопустимо (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
"Ислямска държава" в настъпление - превзе голям град в Ирак, уби 19 полицаи!
11701
на 13.12.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Членове на джихадистката група „Ислямска държава” са нападнали град в западната иракска провинция Анбар, при което са убили най-малко 19 полицаи, предаде "Ройтерс", цитирана от "Фокус".
препоръчано
При нападението групата е установила контрол над град Ал Вафа, който се намира на 45 километра западно от столицата на провинция Анбар – Рамади.
С превземането на Ал Вафа „Ислямската държава” вече контролира три големи града западно от Рамади.
Иракските сили и джихадистите продължават сраженията за контрола над столицата на Анбар.


