BG EN

"Ислямска държава" готви щурм срещу Индия

ЧАС ПИК

"Ислямска държава" готви щурм срещу Индия

9040
на 28.07.2015
Ислямска държава готви щурм срещу Индия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В открит на територията на Пакистан документ по набирането на бойци за „Ислямска държава“ се разкрива ,че терористичната групировка възнамерява да създаде джихадистка армия на територията на Афганистан и Пакистан, обединявайки различни екстремистки групировки, и да атакува Индия, пише USA Today, цитирана от "Фокус".

препоръчано

В документа, който е от 32 страници и е на езика урду, също така се посочва, че „Ислямска държава“ възнамерява да атакува американски военнослужещи при оттеглянето им от Афганистан, както и да извърши атентати срещу американски дипломати и представители на пакистанските власти.
Документът е прегледан от представители на американското разузнаване, които смятат, че той е автентичен.

В него също така се призовава организацията „Ал Кайда“ са се присъедини към „Ислямска държава.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 19
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК