BG EN

"Ислямска държава" е отговорна за двойния атентат в Хомс

ЧАС ПИК

"Ислямска държава" е отговорна за двойния атентат в Хомс

16277
на 21.02.2016
Ислямска държава е отговорна за двойния атентат в Хомс
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Джихадистката групировка Ислямска държава пое отговорност за двойния атентат в град Хомс, централната част на Сирия, извършен в квартал, лоялен на режима в Дамаск, предаде АФП.

препоръчано

В комюнике, разпространено в интернет, ИД уточнява, че двойната атака е дело на нейни бойци, взривили две коли-бомби сред събрали се хора в населения предимно с алауити квартал Захра. Сирийският президент Башар Асад е от алауитското малцинство. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 56
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК