ГОРЕЩО
ПРОЛЕТЕН ДЕКЕМВРИ! Слънчево в цялата страна - температурите ще достигнат 12 градуса
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Екстремистката групировка "Ислямска държава" е екзекутирала в северната част на Сирия девет мъже и едно момче, обвинявайки ги, че са хомосексуалисти. Това съобщи директорът на Сирийската обсерватория за човешки права Рами Абдел Рахман.
препоръчано
Неправителствената организация разполага с широка мрежа източници на място в страната, разкъсвана от кървава война вече 4 години и половина. Седем от мъжете, обвинени в хомосексуализъм, са екзекутирани в Растан, провинция Хомс. Други двама и едно момче са убити по същата причина в провинция Алепо.
Според Абдел Рахман екзекуциите са били публични, но бойците на ИД са унищожили всички фотоапарати и камери, с които може да са били филмирани. /АФП
свързани новини
"Ислямска държава" пусна снимки с нови екзекуции
21258
на 16.12.2014


