ГОРЕЩО
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Разбиха група за рекет, изнудване и проституция (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Терористите от групировката „Ислямска държава“ (ИД) в събота е освободила 37 християнски асирийци, включително тези, които бяха заловени в края на февруари в провинция Ал-Хасеке, в североизточната част на Сирия, предаде РИА Новости, като се позова на представител на асирийската общност в Ливан.
препоръчано
„Ислямска държава“ са освободили днес 37 души от нашата общност, предимно жени. Всички те са вече е в град Тел Тамар“, разказал представителят. Не е известно как са успели да се договорят с терористите.
Преговорите чрез посредници започнали още през март, след като въоръжени мъже от групировката ИД, превзели християнски села по река Хабур в провинция Ал-Хасеке и заловили над 250 жители.
свързани новини
Швейцарците отхвърлят предложението за ограничаване на населението до 10 млн. души
2154
преди 13 минути
Британската армия прехвана танкер от руския сенчест флот
2530
преди 33 минути
Латвия изпраща бронирани машини за армията на Украйна
6134
преди 2 часа
Путин се обади на Тръмп за рождения му ден
10442
преди 2 часа


