BG EN

Иснър и Надал ще спорят за титлата в Синсинати

Тенис

Иснър и Надал ще спорят за титлата в Синсинати

2963
на 18.08.2013
Иснър и Надал ще спорят за титлата в Синсинати
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Американецът Джон Иснър и испанецът Рафаел Надал ще спорят за титлата на турнира "Мастърс" в Синсинати.

препоръчано

Иснър спечели изключително трудно с 6:7 (5), 7:6 (9), 6:3 срещу аржентинеца Хуан Мартин дел Потро и се класира за втори път в кариерата си за финал в "Мастърс" турнир. Дори и да загуби на финала от Надал, той ще се изкачи до №13 в света от следващата седмица.

Рафа пък продължи успешната си серия на твърди кортове, като надигра със 7:5, 7:6 (4) чеха Томаш Бердих и стигна за първи път до финала в Синсинати. Това беше 15-а победа на Надал от 18 срещи над Бердих, която го класира на 11-и финал от началото на годината. Осем от тях бяха спечелени от Рафа.


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК