Иснър преодоля и Раонич в Маями

3032
на 01.04.2015

Американецът Джон Иснър се класира на четвъртфиналите на турнира в Маями с награден фонд над 5,3 милиона долара.

Иснър, който е поставен под номер 22 победи канадеца Милош Раонич с 6-7(3/7), 7-6(8/6), 7-6(7/5) в двубой, който продължи два часа и 43 минути. Съперник на Иснър в четвъртфиналите на турнира в Маями ще е японецът Кей Нишикори. Във вторник Григор Димитров загуби от представителя на домакините Джон Иснър и приключи участието си на турнира в Маями в трети кръг. 208-сантиметровият американец спечели първия сблъсък с най-добрия ни тенисист със 7-6 (7-2), 6-2.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 8 май - денят е нервен за Близнаците, успехите намигат на Лъвовете
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов представи новите водачи в София и сподели лична история: Звъня ми кметицата на Младост от затвора в Сливен... Никой друг не й е вдигнал. Знамето на ПП Тагарев го няма в листите (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Борисов представи новите водачи в София и сподели лична история: Звъня ми кметицата на "Младост" от затвора в Сливен... Никой друг не й е вдигнал. Знамето на ПП Тагарев го няма в листите (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)