ГОРЕЩО
Ето го кемпера, в който намериха мъртви Ивайло Калушев и двамата младежи (СНИМКА)
Идеален подарък за „Св. Валентин“ от Vivacom: Специални онлайн отстъпки за сгъваемите смартфони на Samsung
Пет неща, които можем да правим в Кортина д'Ампецо (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Прокуратурата и МВР пуснаха ШОКИРАЩИ КЛИПОВЕ от охранителни камери - Ивайло Калушев не е убиецът на тримата в хижа "Петрохан" (ВИДЕО)
КРАЙ НА ИЗМИСЛИЦИТЕ! Мотористи заснели овчаря, който откри кемпера с труповете на Калушев, Златков и 15-годишния Макулев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ЕС е претърпял загуби в размер на 21 млрд. евро като резултат от санкциите срещу Русия заради украинската криза. Това заяви министърът на външните работи на Испания Хосе Мануел Гарсия-Маргайо по време на срещата със своите европейски колеги в Брюксел, на която са обсъждани по-нататъшните мерки, предаде AFP.
препоръчано
„Всички ние усещаме тежката цена на санкциите. Досега ЕС е загубил 21 млрд. евро. Испания понася тежък удар в сферата на селското стопанство и туризма“, каза министърът.
свързани новини
Пет неща, които можем да правим в Кортина д'Ампецо (СНИМКИ)
6970
преди 2 часа
Гърция въвежда възрастова граница за достъп до социалните мрежи
5086
преди 2 часа
БЛУМБЪРГ ГРЪМНА: Британският премиер може да подаде оставка
15595
преди 3 часа


