BG EN

Испанка измина 28 км в насрещното движение, без предно колело

ШАРЕН СВЯТ

Испанка измина 28 км в насрещното движение, без предно колело

7306
на 21.11.2016
Испанка измина 28 км в насрещното движение, без предно колело
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Служителите на реда в Каталуния задържаха млада испанка, която се движела в лентата за насрещно движение с автомобил без едно предно колело, съобщи вестник „Ел паис”.

препоръчано

26-годишната жителка на община Лягостера, провинция Хирона, била спряна на магистрала АР-7 и било установено, че е пияна.
Анализът показал, че количеството алкохол в кръвта й е 0,62 промила при допустима максимална норма 0,25.
Полицаите били уведомени за рисковия шофьор от други водачи, които се движели в същия участък.
Опитите на униформените да накарат жената да спре отначало оставали без успех, тъй като тя не реагирала на предупредителните сигнали. Наложило се полицаите да преградят шосето.
На задната седалка в колата имало пътничка.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Гълъб Донев не иска да е министър на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК