ИСТИНСКА СЕНЗАЦИЯ: Храбра Гърция се подигра с Англия на "Уембли“

16562
преди 6 часа
ИСТИНСКА СЕНЗАЦИЯ: Храбра Гърция се подигра с Англия на Уембли“

ПИК с нов канал в Телеграм

Гърция поднесе навярно най-голямата изненада в УЕФА Лига на нациите. “Елините“ поразиха с 2:1 като гост финалиста от UEFA EURO 2024 Англия на “Уембли“.

Вангелис Павлидис беше големият герой за южните ни съседи, след като се разписа в началото на второто полувреме, а негов гол в края на мача пък беше отменен поради много тънка, но коректна, засада.

Джуд Белингам изравни в 87-ата минута, но отново Павлидис се разписа добавеното време и донесе трите точки за “елините“.

Освен действията на Павлидис, хората на Иван Йованович направиха редица пропуски във великобританската столица и със сигурност заслужиха категорично успеха над селекцията на Лий Карсли, предава "Гонг“ развоя на мача.

Англичаните пък бяха тотално неутрализирани в хода на срещата и замаскиращият гол на звездата на Реал Мадрид не бива да заблуждава, че британците изиграха отчайващо слаб мач.

Мачът започна с минута мълчание в памет на отишлия си броени часове преди мача от този свят Джак Балдок.

САМО В ПИК: Ето го топ хороскопа на Алена за последния работен ден от седмицата - Близнаците стават жертва на интриги, успехът намига на Раците САМО В ПИК: Ето го топ хороскопа на Алена за последния работен ден от седмицата - Близнаците стават жертва на интриги, успехът намига на Раците
ПИК TV! Борисов гневно в Русе: 4 години, след като си тръгнахме, направихме една държава от Африка - тир след тир през градовете и селата! Не ни ли е срам, бе (ВИДЕО) ПИК TV! Борисов гневно в Русе: 4 години, след като си тръгнахме, направихме една държава от Африка - тир след тир през градовете и селата! Не ни ли е срам, бе (ВИДЕО)