ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Австралия има своя първи шампион по бокс при професионалистите в свръхтежка категория в своята история. Това е Лукас Браун, който успя да отнеме пояса на Световната боксова асоциация (WBA) от Руслан Чагаев. Азербайджанецът бе нокаутиран в 10-ия рунд.
Браун продължава да бъде непобеден на ринга и има 24 победи от 24 мача. Чагаев пък успя да направи втора защита на титлата си, която спечели през юли 2014 година. Той има в кариерата си 34 победи, 3 загуби и 1 равен мач.
препоръчано
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
76228
преди 1 часа
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
10198
преди 2 часа


