Исторически автогол на "Герена"!

55991
на 21.07.2017
Исторически автогол на Герена!

Четвъртък - неделя - четвъртък - 1:1, 0:1, 4:0! Четвъртък - отложен - четвъртък - 0:1, 1:2.

Пътят съответно на Ботев и Левски през изминалата футболна програма във втория предварителен кръг на Лига Европа и старта на българското първенство.

Пловдивчани направиха 1:1 с Бейтар в Израел. Срещата се игра миналия четвъртък, вечерта. След което "канарите" с огромен брой титуляри излязоха срещу "орлетата" в Първа професионална лига. Загуба на "жълто-черните" с 0:1 от Пирин в неделя. И ювелирно, историческо 4:0 за Ботев в срещата-реванш с Бейтар. "Канарите" с уникален успех, само преди часове, и класиране за 3-ия кръг на пресявките в ЛЕ.

Загуба с 0:1 за "сините" в Хърватия срещу Хайдук отново миналия четвъртък. Отложен мач с Лудогорец в шампионата през уикенда. И поражение за Левски с 1:2 вчера на "Герена", с късни голове на гостите. Отборът от Сплит продължава в надпреварата, а "сините" отпадат.

Даде ли желан резултат отложената среща между Левски и "зелените", едва ли!?

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев начерта ТРИ ВАРИАНТА за правителство след изборите: ППДБ ще трябва да обясняват на избирателите си за коалициите с мафията (ВИДЕО)