Исторически момент! Рууни с легендарен рекорд! (ВПЕЧАТЛЯВАЩИ КАДРИ)

14801
на 21.01.2017

Уейн Рууни постигна легендарен рекорд. Нападателят реализира своя гол номер 250 за Манчестър Юнайтед и изпревари по попадения с фланелката на тима сър Боби Чарлтън.

В мач от 22-ия кръг на Висшата лига Стоук Сити и Ман Юнайтед направиха равенство 1:1. Домакините поведоха след автогол на Мата в 18-ата минута, а Рууни в 90-ата минута изравни, надминавайки постижението на Чарлтън. Пред погледа и аплодисментите на самият сър Боби Чарлтън.

Ман Юнайтед е с 41 точки към момента и заема шестото място в класирането на ВЛ. "Грънчарите" са с 28 точки и се намират на деветата позиция. Припомняме, че Уейн е добър приятел с Димитър Бербатов и част от попаденията на Рууни за Ман Юнайтед са след комбинации с Бербо.

САМО В ПИК: Ето го топ хороскопа на Алена за празничния 11 май - нерешими проблеми връхлитат Везните, Водолеите да подхождат с разум във всичко САМО В ПИК: Ето го топ хороскопа на Алена за празничния 11 май - нерешими проблеми връхлитат Везните, Водолеите да подхождат с разум във всичко
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов за ПП: Фалшифицират подписи, поръчки, цялата рода са си настанили по креслата. Поемал съм държавата след всякакви кризи, но много трудно ще излезем от тази (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Борисов за ПП: Фалшифицират подписи, поръчки, цялата рода са си настанили по креслата. Поемал съм държавата след всякакви кризи, но много трудно ще излезем от тази (ВИДЕО)