ГОРЕЩО
ТАКА СТОЯТ НЕЩАТА! Радев: След 13 пакета военна подкрепа България достигна предела си за помощ за Украйна
Радев отрече кабинетът да замразява минималната работна заплата до 2028 г.
Повдигнаха обвинение за убийство на изверга, бутнал мъж от Лъвов мост
Васко Тайсъна от "Калашниците" се моли пред съда за по-лека мярка - ето какво решиха магистратите
ТЕЖКА СИТУАЦИЯ! Шишков разкри колко са зле пътищата у нас: Няма изградено трасе от Видин до София, а АМ „Хемус“ е с една голяма дупка по средата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Италианската сноубордиска Микаела Мойоли е била откарана в болница заради контузия в коляното, след финала в сноубордкроса в Сочи, съобщава "Газета дело Спорт". 18-годишната Мойоли блъсна в гръб третата във временното класиране във финала Александра Жекова точно преди последния скок и така лиши Сани от третото място и исторически медал за България.
Коментарите на феновете в Италия са в подкрепа на Мойоли, а местните пишат, че се е борила като лъв и не е имала шанс.
препоръчано
"Комплименти, бори се до последно", "жалко, но ще трябва да се задоволи с шестата позиция" и "момичето има кураж, чака я бляскава кариера", са коментарите от социалните мрежи.
Златно момиче и актьор с приказна сватба в Милано
49490
преди 22 часа
Колоездачна обиколка затваря тези пътища
18187
на 18.06.2026


