ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
СВЕТЪТ ДНЕС
Италианската брегова охрана опитва да спаси над 1000 мигранти, бедстващи в Средиземно море
2853
на 15.02.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Италианската брегова охрана се притече днес на помощ на най-малко 1000 мигранти в Средиземно море в трета операция за трети пореден ден, съобщи БТА, позовавайки се на Ройтерс.
препоръчано
Бреговата охрана е извадила до момента повече от 130 души от две гумени лодки на около 180 километра южно от остров Лампедуза и работи по спасяването на хората от още осем плавателни съда. Говорител на бреговата охрана каза за Ройтерс, че на борда на всичките 10 плавателни съдове има над 1000 души.
свързани новини
300 мигранти се удавиха в Средиземно море
3903
на 11.02.2015
Саботираха самолета на гръцкия министър на отбраната
7683
преди 45 минути
Си Цзинпин от Пхенян: Китай остава ключов партньор на Северна Корея
5827
преди 3 часа
Тръмп призова Иран и Израел да спрат размяната на удари
5776
преди 4 часа


