ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Борисов: Опустошително е мълчанието на ППДБ за записа, в който машинното гласуване беше определено като "ала-бала с президента"! Забравиха ли как Радев ги нарече шарлатани (ВИДЕО)
Италианският „Република“ гърми: Олигархът Божков е притежавал незаконно 300 древноримски артефакти
Радев обяви: Връчва първия мандат след Нова година
ПЪЛНА ИЗЛАГАЦИЯ! Костадинов и Пейков пак събраха погледите в пленарна зала - Рая Назарян прекъсна заседанието заради крясъци и обиди (ВИДЕО)
ДЪНОТО! Хора на "Правосъдие за всеки” и на БОЕЦ се млатят помежду си на мижавия протест пред Съдебната палата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Италия подкрепя международната коалиция за борба с „Ислямска държава” и предоставя за нуждите й инструктори и самолети-цистерни. Това обяви министърът на отбраната на страната Роберта Пиноти, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на ИТАР-ТАСС.
„За борба с „Ислямска държава” ние сме предоставили един самолет-цистерна, и това е много ценен принос, както и инструктори. Ако от нас потрябва допълнителна помощ, ние ще обсъдим възможностите за удовлетворяване на тези искания”, подчерта министър Пиноти.
препоръчано
Тръмп прекрати лотарията за зелени карти
3657
преди 24 минути
Полиция погна мигранти, самонастанили се в изоставено училище в Испания
12357
преди 4 часа


