BG EN

Йемен отмени решението си за експулсиране на представителя на ООН

Азия

Йемен отмени решението си за експулсиране на представителя на ООН

3193
на 09.01.2016
Йемен отмени решението си за експулсиране на представителя на ООН
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Йемен съобщи на ООН, че отменя решението си да експулсира представителя на ООН за правата на човека в страната, съобщиха дипломати, цитирани от AFP, цитирана от "Фокус".
Йеменското външното министерство съобщи ден по-рано, че обявява Джордж Абу ал-Зулофа за „персона нон грата“, като го обвини в пристрастност при докладване на ситуацията с човешките права в страната.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 108
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК