Йоги Льов съсипа защитата след провала в Аугсбург

9144
на 30.05.2016

Момче с маска засенчи катастрофата с 1:3 срещу Словакия

Световният шампион Германия беше потопен в Аугсбург - буквално и преносно. Възпитаниците на Йоахим Льов загубиха с 1:3 срещу Словакия под пороен дъжд в една от проверките си преди старта на Евро 2016.

Немците откриха още в 12-та минута след гол на Марио Гомес с дузпа. Между 41-та и 52-та гостите обърнаха целия мач и превърнаха вечерта от празник за домашната публика в пълен кошмар. Голямата звезда на словашкия тим Марек Хамшик изравни в 41-та, а Михал Дурис направи 1:2 в 44-та мин.

Тежката буря забави старта на втората част с повече от 20 минути. Лошите атмосферни условия направиха терена по-лош от тези в "А" група, което повлия на качеството на играта. 52-та минута се превърна в най-лошата в кариерата на Марк-Андре Тер Щеген. Топката мина през ръцете и между краката на младия страж след удар на Юрай Кучка, който оформи крайния резултат. Селекционерът Йоги Льов обвини защитата за лошото представяне.

"Доволен съм от нападението, но не и от отбраната ни. Оставихме твърде много свободни пространства в средата", проплака спецът, който даде шанс на Бернд Лено, Джошуа Кимих, Юлиан Вейгл и Юлиан Бранд да дебютират с националната фланелка. В основна тема след срещата се превърна едно от децата талисмани. Момичето, което придружаваше Юлиан Дракслер, се появи с маска. В крайна сметка "Билд" разкри, че хлапакът има сърдечен проблем и по този начин се предпазва от вируси.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ) ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ)