ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Тренировките на представителният тим на "Левски" в четвъртък (12.09) и петък (13.09), които са насрочени за 10,30 часа ще бъдат закрити за фенове и журналисти, обяви официалният сайт на клуба.
В събота (14.09) „сините” ще тренират в 10,30 часа, а в 12,30 часа старши треньорът на тима Славиша Йоканович ще даде брифинг за представителите на медиите в залата за пресконференции в хотела на ДЮШ.
Както вече писахме, контузен на "Герена" е единствено капитанът Станислав Ангелов-Пелето, който със сигурност ще пропусне дербите.
Треньорът Йоканович ще прецени в последния момент кой ще пази на вратата на "Левски". Възможно е новопривлеченият хърватин Горран Блажевич да направи дебюта си, а досегашният титуляр Пламен Илиев да седне на пейката.
Нападателят Ларсен Туре бе картотекиран скоростно в БФС и също може да направи дебют с фланелката на "сините"


