ГОРЕЩО
ГОЛЯМОТО ПРЕНАРЕЖДАНЕ! Край на стария ред: Радев обърна парламента с хастара наопаки - ето кой къде ще седи сред новите 240 (СКИЦА)
Рожденикът черпи: inbet отбелязва своя четвърти рожден ден
НОВ ТРУС В ППДБ! Денков анонсира кандидатурата на Гюров за президент зад гърба на "Демократична България" и намекна за разцепление на парламентарната група
ЩЕ СЕ ПОВТОРИ ЛИ ИСТОРИЯТА: Какво предстои по Конституция след изборите?
ПАК НА АВАРИЕН БУТОН: Ще ги спаси ли лист хартия? Тази жена ЖЕГНА Мирчев в ефир за вечния план на ДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мениджърът на Фулъм Мартин Йол призна, че никак не е доволен, че няма да може да разчита на атомния си дует в нападение Дарън Бент-Димитър Бербатов, за мача с УБА.
препоръчано
Бент разтегна сухожилие, и ще е на линия най-рано за срещата с Челси следващата седмица.
„Ще стане страхотно партньорство, защото Берба обича да увлича съперниците и да подава топката. Винаги го е правил, задържа топката, и ако има някой, който да играе редом с него, ще бъдат страхотна двойка. В първия си мач с Бент им липсваше концентрация, мисля, че следващият път ще е по-добре.“
Фулъм не може да разчита още на Маартен Стекеленбург, Аарън Хюз и Матю Бригс, но Киърън Ричардсън ще е готов за срещата с Уест Бромич.
Венци Стефанов с ГРЪМОВНА НОВИНА за Славия
37337
преди 2 часа
ЦСКА поиска смяна на съдията за мача с Лудогорец
6007
преди 5 часа
Новият собственик на Левски стартира ключови преговори
11588
преди 7 часа
В Алжир възхитени от халф на Левски
7450
преди 8 часа


