BG EN

Йордан Бонев: Борисов 15 пъти ми каза да смачкаме Бареков, поръча ни протест пред парламента

ЧАС ПИК

Йордан Бонев: Борисов 15 пъти ми каза да смачкаме Бареков, поръча ни протест пред парламента

21430
на 02.02.2014
Йордан Бонев: Борисов 15 пъти ми каза да смачкаме Бареков, поръча ни протест пред парламента
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Имам свидетели – на 26 декември имаше среща между мен, Бисер Миланов-Петното и Бойко Борисов. Това каза скандалният сътрудник на Петното Йордан Бонев в студиото на ТВ7.

препоръчано

Разграничавам се от Бисер Миланов и национално движение „Свобода”. Целта беше да смачкаме Николай Бареков – това ни поръча Бойко Борисов, обясни Бонев.

15 пъти Бойко Борисов ми повтори, че Бареков трябва да бъде смачкан. Борисов ми показа къде е била кочината в къщата му и къде баща му е гледал прасета. Това каза Йордан Бонев, за да докаже, че наистина е бил в къщата на лидера на ГЕРБ.

Бойко Борисов поръчал на национално движение „Свобода” да съберат 10 000 човека пред парламента и така да съборят властта.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК