BG EN

Йордан Лечков приюти "Етър" в Сливен

Футбол

Йордан Лечков приюти "Етър" в Сливен

5476
на 15.02.2013
Йордан Лечков приюти Етър в Сливен
"Етър" се премести в Сливен. Там отборът ще играе домакинските си мачове от пролетния дял на А група. Играчите също ще живеят и тренират в града под Сините камъни. Вчера "Етър"  сключи договор с първия вицепрезидент на БФС Йордан Лечков за наемане на базата на “Спорт палас” при пълен пансион. Мачовете си "болярите" ще се играят на стадион “Хаджи Димитър”. Собственикът на клуба Фейзи Илханлъ взе цялата власт. Той ще заеме и поста на изпълнителен директор, което означава, че и всички решения за оперативната дейност ще минават през него. Досега на този пост беше Ендер Дурмушев, който ще остане на работа в Етър, но все още не е обявен новият му пост, съобщи “Велико Търново Спорт”.
препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 79
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК