BG EN

Йордан Цонев за блокадата на парламента: Срам

Политика

Йордан Цонев за блокадата на парламента: Срам

135842
на 27.11.2025
Йордан Цонев за блокадата на парламента: Срам
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Срам. С тази думи заместник-председателят на ДПС.Ново начало Йордан Цонев определи събитията от снощи, когато хулигани от протеста срещу Бюджет 2026, блокираха излизането на народните представители от парламента.

препоръчано

Коментарът той направен пред БНТ при влизането си тази сутрин в Народното събрание преди началото на редовното пленарно заседание.

Според Цонев, действията на демонстрантите са преминали границата на нормално допустимия обществен натиск върху институциите.

На въпрос колко дълго депутатите са останали блокирани в сградата, той отговори лаконично: “Не съм ги смятал, ама 16–17 часа.“

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с тежки думи за метежите в София и новия юмрук на Радев (НА ЖИВО) САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с тежки думи за метежите в София и новия юмрук на Радев (НА ЖИВО)
ново
Днес: 48
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК