BG EN

Кабаиванов спечели проект за реклама на Карлово

ТОП НОВИНАТА

Кабаиванов спечели проект за реклама на Карлово

2706
на 30.12.2012
Кабаиванов спечели проект за реклама на Карлово

Лидерът на СДС ще показва Розовата долина на борсите в Европа

Лидерът на СДС Емил Кабаиванов е успял да спечели проект за по-агресивна реклама на туризма на община Карлово, на която той е кмет. По информация на агенция Фокус, проектът ще бъде реализиран заедно с общините Казанлък, Павел Баня, Мъглиж и Сопот, като идеята е да се обхване цялата Розова долина. Така целият район, който е привлекателен като възможности за различни видове туризъм, ще бъде посетен от повече туристи, казва самият Емил Кабаиванов. На територията на община Карлово е открито едно от най-старото обработваемо злато на територията на България - в село Дъбене до Карлово, датирано на над 4000 години. „Имаме заявка за археологически разкопки на няколко тракийски могили в нашия район, които се надяваме, че в следващите години ще можем да покажем на туристите“, заяви д-р Емил Кабаиванов. Става въпрос за един почти изцяло запазен тракийски град с крепост в района на село Левски, на около 8 км от Карлово. „Има какво да покажем, въпросът е да го рекламираме добре на националните туристически борси в Европа и този проект значително ще ни помогне финансово за това”, коментира още Кабаиванов. Карлово се оказва една от малкото общини в България, която реализира успешно проект за иновативни събития в културния си календар.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
ПИК TV! Депутатите изслушват министри в рамките на редовния парламентарен контрол (НА ЖИВО) ПИК TV! Депутатите изслушват министри в рамките на редовния парламентарен контрол (НА ЖИВО)
ново
Днес: 50
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК