ГОРЕЩО
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
Делян Пеевски: Заради политически чадър от ППДБ, СРС пусна на свобода директора, обвинен в незаконно заснемане на видеа от ученически тоалетни
Атанас Зафиров: Не се срамуваме за участието си в това правителство
Новите избори - дни преди Цветница
ППДБ ПАК СГАЗИХА ЛУКА: Киселова с НЕОЧАКВАНО РАЗКРИТИЕ за кабинета на Пеевски
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Правителството ще осигури 75% от необходимата сума за саниране на жилищата от семейства, които нямат пари да направят това", заяви вицепремиерът Екатерина Захариева на пресконференция в Министерския съвет. Днес е прието постановление за разрешаване на всички пречки програмата за саниране да започне.
препоръчано
"Програмата ще се създаде работа за малките и средните строителни компании, които са 98 процента от фирмите за строителство в България. Хората ще бъдат доволни, защото ще получат по-топли домове. А разходът на енергията ще бъде намален от 40 до 60 процента", поясни Захариева.
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Мъртъв е падналият под Вихрен планинар
2813
преди 7 минути
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
3938
преди 14 минути
Тече акция по спасяването на хлътнал в пропаст под Вихрен планинар
6249
преди 56 минути


