BG EN

Кайзер Франц: Стига с Меси и Роналдо, "Златната топка" трябва да е за Мануел Нойер

Световен футбол

Кайзер Франц: Стига с Меси и Роналдо, "Златната топка" трябва да е за Мануел Нойер

4664
на 24.10.2014
Кайзер Франц: Стига с Меси и Роналдо, Златната топка трябва да е за Мануел Нойер
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Легендата на Байерн (Мюнхен) и световния футбол Франц Бекенбауер посочи вратаря на баварците Мануел Нойер като най-достоен да спечели "Златната топка" за 2014 година. Той заяви, че не е съгласен призът всяка година да отива в един измежду Лионел Меси и Кристиано Роналдо. "При гласуването за подобни награди трябва да има свежа кръв. Вместо това какво се получава - победителят винаги е или Меси, или Роналдо. За мен не е справедливо най-ценните индивидуални призове да отиват само в нападатели или офанзивни полузащитници. Трябва да се отдаде дължимото и на тези, които вършат черната работа. Тази година Германия стана световен шампион и Мануел Нойер напълно заслужава да спечели "Златната топка", сподели Бекенбауер.

препоръчано

 

Източник: sportal.bg

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 62
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК