ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият защитник на Лудогорец Жуниор Кайсара изпаднал в шок след трансфера си в Шалке 04 заради разликата в мащабите както между двата клуба, така и на страните.
"Дойдох от малък клуб, който не бе много известен по света. Сега работя много, за да мога да се превърна в основен футболист на Шалке. Байерн е №1 в Германия, следван плътно по класа от Борусия Дортмунд. От нас се очаква да сме близо до тези два тима. Вярвам, че един ден може да се преборим и за титлата. България и Германия не могат да се сравняват изобщо. Бях много топло посрещнат в Шалке. Имам много приятели и се чувствам отлично. Уча усърдно немски, колкото и да е труден", споделя Кайсара пред goal.com.
препоръчано
свързани новини
Край: Кайсара позира с екипа на Шалке 04 (снимки)
7992
на 24.06.2015
Спортал
Шалке постави цена от 12 млн. евро на Кайсара
8998
на 26.06.2015


