BG EN

Как един свещеник стана певец

Региони

Как един свещеник стана певец

6850
на 24.10.2018
Как един свещеник стана певец
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Отец Петър Гарена от Кърджали издаде албум, наречен „С песните на хората”, в който са включени 10 изпълнения на български, турски и цигански, разказа Нова телевизия.

препоръчано

В албума си той е включил песни, с които е израснал и които пеят хората около него.

Албумът на свещеника дори вече имаше своята премиера през уикенда, когато Кърджали честваше празника си.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК