BG EN

Как конфликт между деца прерасна в бой между бащите им

Крими

Как конфликт между деца прерасна в бой между бащите им

13551
на 20.04.2023
Как конфликт между деца прерасна в бой между бащите им
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Конфликт между две 6-годишни момчета прерасна в сериозен сблъсък и между бащите им в Гоце Делчев. 

препоръчано

Спорът започва преди шест месеца. Преди 20 дни прераства в агресия, когато двамата мъже - Велин Тодорово и Тома Мутафчиев, се срещат в центъра на града.

"Върнах се от работа. Звънна ми детето ми разстроено. Плачеше по телефона, че Велин е карал неговото дете да бие моето. Разказа ми целия случай", обясни Тома Мутафчиев пред Би Ти Ви.

След това той се свързва по телефона с Тодоров, но не успяват да се разберат. "Преди 20 дни бях зверски пребит пред очите на двете деца пред детската градина - на моето и неговото. Бях душен, бит, удрян. Не помня какво се е случило. Неговото беше опит за убийство. Има клип от детската градина. Има свидетели", добави Мутафчиев.

След конфликта Мутафчиев застига с колата си Тодоров и го блъска, а след това му нанася удари. Съпругата на блъснатия мъж - Велин Тодоров, обвинява Тома Мутафчиев в опит за убийство.

"Детето ми става свидетел на опит за убийство. Това е брутална случка, в която баща му е пометен с 50 км/час. Аз съм разочарована от Районната прокуратура, а за Окръжна. Ние ще си водим дела, ще се изискат всички експертизи и ще доведа случая докрай", коментира Вера Макриева, съпругата на Велин Тодоров.

"Потресена съм от лъжите, които се говорят от отсрещната страна. Детето ми пищи от ужас. Няма как да замерва субекта с камъни. Преди шест месеца моето дете удря неговото с топка. Съпругът ми е тренирал на лостове, не вижда случилото се и не подстрекава. Той е обран и спокоен човек. Субектът звъннал на моя съпруг и казал, че като се прибере в Гоце Делчев ще се срещна с моя съпруг и щял да се разправя лично. Станало е сборване. Има свидетели. Няма доминант в боя", допълва Макриева.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 97
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК