ГОРЕЩО
ПОГРОМ В БСП! Крум Зарков принуждава служители сами да напускат партията
ГОРЕЩО В ПИК: Стана ясно кой от ПП е гласувал против РАЗВОДА с ДБ - той ли ще е следващата жертва на Асен Василев?
Човек на Радев с горещ коментар за драмите в ППДБ - защо се стигна до разделението
УЧРЕДИТЕЛ НА ДСБ УДАРИ ППДБ: Да не гласуваш за Михаела Доцова не е героизъм, а гаменство. Костов и Соколов не биха го направили
УЖАСЪТ НЯМА КРАЙ! Свлачището, отнесло пътя Смолян – Пампорово, е активно - чуват се страховити пропуквания
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Концернът "Калашников" е публикувал обява за създаване на бранд, гласи съобщение на сайт за държавни поръчки. Началната цена на договора е 20 милиона рубли. Направените заявки ще бъдат разгледани и оценени до 15 май, пише "Екип Нюз", цитиран от Moreto.net.
препоръчано
Освен това "Калашиников" иска да поръча и създаване на сайт - отново с начална цена 20 милиона рубли.
Концернът "Калашников" бе регистриран през август 2013 г. Той е създаден на базата на две оръжейни предприятия в град Ижевск – Ижмаш и Ижевски механичен завод, част от корпорацията "Ростех".
Продукцията на концерна се изнася в 27 страни по света, в това число САЩ, Великобритания, Германия, Норвегия, Италия, Канада и т.н.


