ГОРЕЩО
Атанас Зафиров поздрави виетнамския президент То Лам за преизбирането му начело на Виетнамската комунистическа партия (СНИМКИ)
ВСИЧКИ МАСКИ ПАДНАХА! Една година издържахме с данъците си партията на Радев, докато ни беше президент
Иван Тиков е новият президент на Българската федерация по тенис, а Стефан Цветков остава почетен президент и член на УС
ЕТО КОГА! Йотова започва консултациите за служебен премиер
Андрей Новаков с АРГУМЕНТ защо трябва да сме в Съвета за мир: Четири пъти в годината българският премиер ще сяда на една маса с президента на САЩ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отборът на Тофаш (Бурса), с българина Калоян Иванов в състава си, постигна четвърта поредна победа за новия сезон в първа лига на първенството на Турция по баскетбол за мъже. Тимът спечели срещу гостуващия Акхисар Беледиеспор с 92:88 (19:23, 29:23, 24:24, 20:18) точки.
Калоян Иванов игра 31 минути като титуляр и беше най-резултатен с 23 точки, 9 борби, 3 асистенции и 2 отнети топки.
Тошаф е на второ място в класирането с четири победи.
препоръчано
Скандал с Везенков в Гърция
16701
преди 4 часа
Везенков с коментар след победата и рекорда в Евролигата
12076
на 10.01.2026
Испанец замени Желко Обрадович начело на Партизан
14157
на 24.12.2025
Самоков взе Купата на България по волейбол
11858
на 08.12.2025


