BG EN

Калоян Паргов: Изборният хаос цели да обслужи интереси на ГЕРБ

ЧАС ПИК

Калоян Паргов: Изборният хаос цели да обслужи интереси на ГЕРБ

5218
на 25.10.2015
Калоян Паргов: Изборният хаос цели да обслужи интереси на ГЕРБ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Изборният хаос цели да обслужи интереси на управляващата партия, която с цената на всичко иска да запази своето водещо присъствие.

препоръчано

Това заяви в изборното студио на TV 7 Калоян Паргов, водач на листата за общински съветници на БСП - Лява България. Паргов посочи, че на тези избори БСП е била сама и е бил направен опит за дестабилизацията й чрез изваждането на ключови фигури, но БСП в общополитически план запазва второто си място. Трудно е да коментираме резултатите, тъй като за първи път наблюдаваме такава голяма неяснота на местни избори, допълни той. Има парадокс и нещо комично в цялата ситуация - говорим за електронно гласуване, а дълго време днес сайтовете на ЦИК и ГРАО бяха сринати, каза още Паргов.

В отговор на въпрос дали резултатите от днешните избори на национално ниво биха могли да бъдат генерална репетиция за президентските избори догодина Паргов посочи, че една година е много време и интригата в управляващата коалиция се заплита. Ние продължаваме нашия поход за победа над бедността, това минава през търсене на партньорство с местните самоуправления, допълни Паргов.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК