BG EN

Калфин: Решението на ВАС няма да се отрази на пенсионната реформа

ЧАС ПИК

Калфин: Решението на ВАС няма да се отрази на пенсионната реформа

4739
на 20.05.2015
Калфин: Решението на ВАС няма да се отрази на пенсионната реформа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Решението на ВАС за отмяна на постановлението на МС за размерите на минималната работна заплата на пенсионната реформа няма да се отрази. Това коментира вицепремиерът и социален министър Ивайло Калфин.

препоръчано

"Трудно мога да коментирам решение на съда. В минималната работа заплата, която се изплаща от началото на годината, ще променим и ще направим решението. Не сме го обсъждали като точка, но беше в рамките на бюджета", посочи Калфин. Той увери, че решението на ВАС ще бъде приложено.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 23
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК