BG EN

Калфин: Служителят, обиждал с "кухи градински лейки", ще бъде наказан

ЧАС ПИК

Калфин: Служителят, обиждал с "кухи градински лейки", ще бъде наказан

16007
на 07.04.2016
Калфин: Служителят, обиждал с кухи градински лейки, ще бъде наказан
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Искам да започна с извинение и към организаторите и участниците във вчерашния протест. Това е недопустимо. Служителят, който ги е обиждал, се казва г-н Славчев. Извинявам се от сърце, наистина. Ако организаторите действително искаха среща – най-малкото можеше да изпратят писмо с някакво искане или да някакъв сигнал, а такива не съм получавал.

препоръчано

Това заяви социалният министър Ивайло Калфин в ефира на БТВ по повод разпространено клипче в социалните мрежи, в което служител на министерство му обижда организаторите на вчерашния протест с думите „кухи градински лейки“. „Никога не съм отказвал срещи, днес ще се видим с организаторите“, каза още той.

„Естествено, г-н Славчев ще понесе наказание, няма да допусна подобно отношение от служител на министерството“, заяви Калфин. Ина Маринова, един от организаторите на вчерашния протест, заяви, че не приема извинението на Калфин.

„ Не знам да има среща с министъра“, каза още тя и добави, че родителите искат да имат малко повече свобода чрез лична помощ за децата им.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 21 декември: Близнаците и Везните да чакат пари, Рибите да не пътуват
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК